Podsumowanie sezonu SMS Szczyrk 2015/16

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Kowalczyk siódma w sprincie w Otepaeae

17-01-2010
Justynie Kowalczyk pechowo nie udało się awansować do finału sprintu rozgrywanego w Otepaeae. Na jej nartę nadepnęła Kanadyjka, przez co Polka straciła cenne sekundy, których później nie była już w stanie nadrobić. Zawody zaliczane do klasyfikacji Pucharu Świata wygrała Hanna Falk. więcej <strong>»</strong>

Sebastian Gazurek trzeci wśród juniorów w Ramsau

16-01-2010
W rozgrywanych w Ramsau zawodach dobrze wypadli nasi juniorzy.Sebastian Gazurek zajął 3 miejsce, a Justyna Mordarska 6. więcej <strong>»</strong>

Kolejny triumf Justyny Kowalczyk

16-01-2010
Trzeci raz w karierze Justyna Kowalczyk stanęła na najwyższym stopniu podium Pucharu Świata w estońskiej Otepaeae. Za każdym razem był to bieg na 10 kilometrów stylem klasycznym. Polka udowodniła, że nawet przeziębiona jest nie do pokonania, zwłaszcza na swojej ulubionej trasie. więcej <strong>»</strong>

Kowalczyk wraca do zdrowia

15-01-2010
Justyna Kowalczyk nie ma czasu na dłuższy odpoczynek. Po wyczerpującym cyklu Tour de Ski od razu pojechała do Estonii, gdzie w najbliższy weekend najlepsi biegacze i biegaczki rywalizować będą w Otepaa w Pucharze Świata. W zawodach zobaczymy także w końcu pozostałych Polaków i Polki. więcej <strong>»</strong>

Nie ma mocnych na Kowalczyk

10-01-2010
Justyna Kowalczyk wygrała 9-kilometrowy podbieg po Alpe Cermis i cały cykl Tour de Ski. Polka dogoniła startującą pół minuty przed nią Petrę Majdić i odebrała jej zwycięstwo w całym cyklu oraz wróciła na pozycję liderki klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. więcej <strong>»</strong>