59. Zawody Sędziów i Działaczy PZN

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Justyna Kowalczyk na drugim stopniu podium w Falun!

18-03-2011
Świetny bieg zaliczyła dzisiaj Justyna Kowalczyk. Polka zajęła drugie miejsce w zawodach rozgrywanych techniką klasyczną na trasie o długości 2,5 km. Wygrała Norweżka Marit Bjoergen, która prowadzi w klasyfikacji generalnej Finału Pucharu Świata w Falun. Nasza biegaczka awansowała na drugie miejsce tego rankingu. więcej <strong>»</strong>

Kowalczyk siódma w sprincie w Sztokholmie

16-03-2011
Justyna Kowalczyk zajęła czwarte miejsce w półfinale sprintu techniką klasyczną, rozgrywanego w Sztokholmie i nie awansowała do finału. Zawody wygrała Petra Majdić, która dzięki temu triumfowi może się także cieszyć z małej Kryształowej Kuli za sprinty. więcej <strong>»</strong>

Kowalczyk tuż za podium sprintu w Lahti

13-03-2011
Niewiele zabrakło Justynie Kowalczyk do miejsca na podium Pucharu Świata w sprincie techniką klasyczną, rozgrywanego w Lahti. Polka miała dziś duże problemy z nartami, co utrudniło jej walkę o pierwszą trójkę. Zdecydowanie zwyciężyła Marit Bjoergen, ale najbliżej małej Kryształowej Kuli za sprinty jest teraz Petra Majdić. więcej <strong>»</strong>

Justyna Kowalczyk o włos od zwycięstwa w biegu łączonym

12-03-2011
Pasjonujący finisz w biegu łączonym kobiet na 10 km w fińskim Lahti! Milimetry zadecydowały o zwycięstwie Norweżki Therese Johaug, a nie Polki Justyny Kowalczyk. Na osłodę nasza najlepsza biegaczka okazała się lepsza od Marit Bjoergen, która była czwarta. więcej <strong>»</strong>

Polbank Cup w biegach narciarskich zakończony!

11-03-2011
Polbank CUP 2011 zakończony! Finałowe zawody rozegrane zostały 10 marca na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie. Tym razem uczestnicy wzięli udział w biegach techniką dowolną ze startu wspólnego. Dla juniorów B przewidziano dystans 10 km, a dla juniorek B – 7,5 km. Juniorzy C przebiegli 5 km, podobnie jak juniorki C. Juniorzy i juniorki z grupy D pokonali dystans 3 km, a juniorzy E i juniorki E – 2,5 km. więcej <strong>»</strong>