Renault Partnerem Polskiego Związku Narciarskiego

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Puchar Grupy Azoty: Walczyli na dystansach klasykiem

13-01-2019
Drugiego dnia rywalizacji w zawodach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich w Mucznem uczestnicy Pucharu Grupy Azoty walczyli na dystansach rozgrywanych techniką klasyczną. Tego dnia najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubu NKS Trójwieś Beskidzka, którzy triumfowali w kategorii Junior C oraz Juniorka C. więcej <strong>»</strong>

W Mucznem zainaugurowano Puchar Grupy Azoty

12-01-2019
W sobotę, 12 stycznia 2019 roku zainaugurowano Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich w sezonie 2018/2019. Pierwsze zawody Pucharu Grupy Azoty rozegrane zostały w Mucznem. Tego dnia biegaczki oraz biegacze rywalizowali w sprincie techniką klasyczną. Najwięcej złotych medali wywalczyli reprezentanci klubów MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski oraz UKS Hubal Białystok, którzy triumfowali w dwóch kategoriach wiekowych. więcej <strong>»</strong>

Wielki sukces Moniki Skinder w Pucharze Świata!

12-01-2019
Monika Skinder osiągnęła dzisiaj najlepszy w karierze rezultat i po raz pierwszy wywalczyła punkty Pucharu Świata. Podopieczna Aleksandra Wierietielnego najpierw awansowała do ćwierćfinału sprintu techniką klasyczną, zajmując 29. miejsce w kwalifikacjach, a następnie wywalczyła czwartą lokatę w swoim ćwierćfinale i zawody w Dreźnie ukończyła na 20. miejscu. Zwycięstwa odnieśli dzisiaj Szwedka Stina Nilsson oraz Norweg Sindre Bjoernestad Skar. więcej <strong>»</strong>

Weronika Kaleta zadebiutuje w Pucharze Świata!

11-01-2019
Drezno będzie kolejnym przystankiem w kalendarzu Pucharu Świata w biegach narciarskich. W zawodach rozgrywanych w Niemczech wystartuje pięcioro naszych reprezentantów - wśród nich Weronika Kaleta, która w Dreźnie zadebiutuje w zawodach najwyższej rangi. Do składu na te zawody powołani zostali również: Urszula Łętocha, Izabela Marcisz, Monika Skinder i Maciej Staręga. więcej <strong>»</strong>

Puchar Grupy Azoty w Mucznem - komunikat organizacyjny nr 2

11-01-2019
12 i 13 stycznia w Mucznem rozegrane zostaną pierwsze zawody Pucharu Grupy Azoty w biegach narciarskich. Poniżej przedstawiamy program zawodów oraz mapki tras. więcej <strong>»</strong>