Podsumowanie sezonu PZN i zawodów LOTOS Cup 2012

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Kolejny medal Izabeli Marcisz w Oberwiesenthal!

04-03-2020
Wielu wspaniałych emocji podczas Mistrzostw Świata Juniorów w niemieckim Oberwiesenthal dostarcza nam Izabela Marcisz, która dzisiaj wywalczyła kolejny, bo już trzeci medal juniorskiego czempionatu. Nasza multimedalistka zdobyła srebrny krążek w biegu ze startu wspólnego na dystansie 15 km techniką dowolną i po raz drugi w karierze została wicemistrzynią świata juniorek. Zwyciężyła Norweżka Helene Marie Fossesholm. Natomiast brąz zdobyła Szwajcarka Siri Wigger. więcej <strong>»</strong>

Zmiana miejsca i terminu zawodów Slavic Cup i Pucharu Grupy Azoty

03-03-2020
W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jesteśmy zmuszeni zmienić datę i lokalizację zawodów Slavic Cup oraz Pucharu Grupy Azoty pierwotnie zaplanowanych na 7-8.03.2020 w Wiśle – Kubalonce. więcej <strong>»</strong>

MŚJ w Oberwiesenthal: Izabela Marcisz z kolejnym medalem!

02-03-2020
Znakomicie na Mistrzostwach Świata Juniorów w Oberwiesenthal prezentuje się Izabela Marcisz, która wywalczyła już dwa medale w biegach narciarskich. Po tytule wicemistrzowskim w sprincie, w poniedziałek podopieczna Aleksandra Wierietielnego zdobyła brązowy medal w biegu na dystansie 5 km techniką klasyczną. więcej <strong>»</strong>

Izabela Marcisz wicemistrzynią świata juniorek w sprincie!

29-02-2020
Wspaniale rozpoczęły się dla nas Mistrzostwa Świata Juniorów w narciarstwie klasycznym. W sobotę w niemieckim Oberwiesenthal srebrny medal w sprincie rozgrywanym techniką dowolną wywalczyła Izabela Marcisz, dla której jest to pierwszy w karierze krążek imprezy mistrzowskiej. Mistrzynią została Szwedka Louise Lindstroem, a brąz zdobyła Szwajcarka Siri Wigger. więcej <strong>»</strong>

44 Bieg Piastów – Festiwal Narciarstwa Biegowego: Polskie zwycięstwo!

29-02-2020
Po ośmiu latach przerwy, dopiero drugi raz w tym wieku, Polak pierwszy na mecie Biegu Piastów na głównym dystansie. Reprezentant i mistrz Polski Dominik Bury wywalczył zwycięstwo po wspaniałej walce z rywalami z Niemiec i Czech. Wśród kobiet bezkonkurencyjna Klara Moravcova z Czech. Rekordowa frekwencja na mecie: 1619 osób! więcej <strong>»</strong>