59. Zawody Sędziów i Działaczy PZN

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Nekrasova i Brugger pierwszymi medalistami w Park City

31-01-2017
Rosjanka Polina Nekrasova i Niemiec Janosch Brugger zostali pierwszymi medalistami Mistrzostw Świata Juniorów, wygrywając pierwszą konkurencję w biegach narciarskich - sprinty techniką klasyczną. więcej <strong>»</strong>

Marcisz i Galewicz tuż za podium Uniwersjady

30-01-2017
W poniedziałek, 30 stycznia rozegrana została pierwsza konkurencja Uniwersjady w Ałmatach - biegi techniką klasyczną na dystansie 5 km (kobiety) i 10 km (mężczyźni). Nasze reprezentantki mają za sobą dobry początek imprezy - Ewelina Marcisz znalazła się tuż za podium, zajmując czwarte miejsce ze stratą 26,1 sekundy do zwyciężczyni, Rosjanki Lilii Vasilievej, a szóste miejsce zajęła Martyna Galewicz (+ 36,5 sek). więcej <strong>»</strong>

Emocjonujący „Bieg na Igrzyska” na Kubalonce

29-01-2017
Na malowniczych trasach pomiędzy Wisłą i Istebną rozegrano szóste już w tym sezonie zawody Pucharu Grupy AZOTY w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska”. Nie zabrakło niespodzianek. więcej <strong>»</strong>

Iversen najlepszy w biegu na 30 km w Falun

29-01-2017
Emil Iversen z Norwegii wygrał bieg na 30 kilometrów techniką klasyczną ze startu wspólnego, rozgrywany w Falun w ramach zawodów Pucharu Świata w biegach narciarskich. Drugie miejsce zajął jego rodak Martin Johnsrud Sundby (+ 3,7 sekundy), a trzeci był Szwed Calle Halfvarsson (+ 5,6 sekundy). więcej <strong>»</strong>

Puchar Grupy AZOTY w bajkowej scenerii na Kubalonce

29-01-2017
Na pięknych trasach na Kubalonce położonych pomiędzy Wisła i Istebną rozegrano w sobotę piąte w tym sezonie zawody Pucharu Grupy AZOTY w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska”. Dopisała pogoda, było słonecznie, na niebie ani jednej chmurki. więcej <strong>»</strong>