Podsumowanie sezonu zimowego w SMS Szczyrk

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

NPRBN w Tomaszowie Lubelskim: Uroczysta dekoracja laureatów III edycji

19-02-2018
W miniony weekend, w dniach 16-17 lutego 2018 roku na trasach biegowych w Tomaszowie Lubelskim odbyła się III edycja Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Tradycyjnie już pierwszego dnia zmagań biegacze oraz biegaczki walczyli na dystansach techniką klasyczną, natomiast w sobotę rozegrane zostały biegi stylem dowolnym. Po raz pierwszy tej zimy w zwodach NPRBN rywalizowali najmłodsi narciarze z kategorii Junior E oraz Juniorka E. więcej <strong>»</strong>

Wykaz zawodników zakwalifikowanych do OOM - biegi

19-02-2018
Poniżej prezentujemy wykaz zawodników, którzy zakwalifikowali się do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w dyscyplinie biegi narciarskie. więcej <strong>»</strong>

Alpen Cup w Zwiesel: Mateusz Haratyk siódmy!

18-02-2018
Mateusz Haratyk wywalczył siódme miejsce wśród juniorów w biegu na dystansie 15 km techniką dowolną, który rozgrywany był podczas zawodów Alpen Cup w niemieckim Zwiesel. Zwyciężył Francuz Tom Mancini, natomiast w rywalizacji juniorek triumfowała jego rodaczka Laura Chamiot Maitral. Na najwyższym stopniu podium w kategorii open stanęła reprezentantka gospodarzy Antonia Fraebel, natomiast u mężczyzn zwyciężył kolejny z francuskich biegaczy Robin Duvillard. więcej <strong>»</strong>

NPRBN w Tomaszowie Lubelskim: Drugiego dnia walczyli łyżwą

17-02-2018
W sobotę na trasach biegowych w Tomaszowie Lubelskim rozegrane zostały drugie zawody trzeciej edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich, podczas których narciarze walczyli na dystansach techniką dowolną. Najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubów: UKS Regle Kościelisko, WKS Zakopane oraz MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, którzy triumfowali w dwóch kategoriach wiekowych. więcej <strong>»</strong>

Alpen Cup w Zwiesel: Eliza Rucka na 18. miejscu

17-02-2018
Eliza Rucka wywalczyła 18. miejsce w biegu na 5 km techniką klasyczną, który rozgrywany był w ramach rywalizacji juniorek w zawodach Alpen Cup w niemieckim Zwiesel. Drugie zwycięstwo tego weekendu odniosła Szwajcarka Desiree Steiner. Najlepszym juniorem okazał się reprezentant gospodarzy Florian Knopf. Natomiast w rywalizacji seniorów triumfowali Niemka Antonia Fraebel oraz Francuz Valentin Chauvin. więcej <strong>»</strong>