Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Luty 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Podsumowanie sezonu SMS Szczyrk 2015/16

Szukaj w serwisie

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Aktualności

PGA w Zakopanem: w sobotę walczyli na dystansach

08-02-2020
W sobotę, 8 lutego 2020 roku na zmodernizowanych trasach Centralnego Ośrodka Sport w Zakopanem odbyły się kolejne tej zimy zawody Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Pierwszego dnia IV edycji Pucharu Grupy Azoty biegacze narciarscy walczyli na dystansach techniką dowolną.


Medaliści i medalistki sobotnich zawodów

Chłopcy
  1. Grzegorz Galica - UKS przy ZSMS Zakopane
  2. Jan Watycha - UKS Regle Kościelisko
  3. Maciej Sobiczewski - UKS Rawa Siedlce

Dziewczęta
  1. Kamila Haratyk - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
  2. Laura Wantulok - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
  3. Amelia Liszka - KS Chochołów

Młodzik
  1. Kamil Wójcik - UKS Regle Kościelisko
  2. Szymon Bełz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  3. Emil Koper - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Młodziczka
  1. Zuzanna Fujak - NKS Trójwieś Beskidzka
  2. Anna Probosz - MKS Istebna
  3. Aleksandra Kołodziej - LKS Witów Ski Mszana Górna

Junior Młodszy
  1. Sebastian Bryja - UKS Regle Kościelisko
  2. Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
  3. Robert Bugara - UKS Regle Kościelisko

Juniorka Młodsza
  1. Laura Legierska - NKS Trójwieś Beskidzka
  2. Oliwia Buśko - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  3. Weronika Mikołajczyk - SSR LZS Sokół Szczyrk

Junior
  1. Wojciech Wojtyła - MKS Istebna
  2. Przemysław Kuruc - KS Jedność Nowy Sącz
  3. Jan Damian - KS Jedność Nowy Sącz

Juniorka
  1. Luiza Motyka - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Aleksandra Ciepiela - MKS Karkonosze
  3. Gabriela Dawiec - LKS Witów Ski Mszana Góra

Senior
  1. Łukasz Bachleda - UKS Regle Kościelisko
  2. Adrian Cheba - MKS Karkonosze
  3. Filip Łyjak - MKS Karkonosze

Seniorka
  1. Catherine Spierenburg - UKS Regle Kościelisko
  2. Anna Żółtak - LKS Markam Wiśniowa-Osieczany
  3. Iwona Piekarz - LKS Markam Wiśniowa-Osieczany

Źródło: Anna Karczewska / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.