Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Kwiecień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Otwarcie sezonu 2010/11 PZN w krakowskich podziemiach

Szukaj w serwisie

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Aktualności

Puchar Grupy Azoty w Zakopanem - wyniki rywalizacji na dystansach F

03-02-2019
Drugiego dnia rywalizacji w Zakopanem w Narodowym Programie Rozwoju Biegów Narciarskich rozegrane zostały biegi na dystansach techniką dowolną. W rywalizacji kobiet w kategorii Open bezkonkurencyjna była Izabela Marcisz z klubu SS Prządki Ski. Natomiast w Juniorce B triumfowała Monika Skinder z klubu MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski.


Medaliści niedzielnych biegów w Zakopanem:

Open Kobiety - 10 km F
  1. Izabela Marcisz - SS Prządki Ski
  2. Urszula Łętocha - LKS Markam Wiśniowa-Osieczany
  3. Weronika Kaleta - LKS Markam Wiśniowa-Osieczany

Open Mężczyźni - 15 km F
  1. Łukasz Kunc - UKS Regle Kościelisko
  2. Kacper Antolec - KS AZS AWF Katowice
  3. Krzysztof Małkiński - UKS Hubal Białystok

Juniorka B - 10 km F
  1. Monika Skinder - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  2. Ewelina Kołodziej - LKS Witów Ski Mszana Górna
  3. Karolina Kaleta - LKS Markam Wiśniowa-Osieczany

Junior B - 15 km F
  1. Sebastian Bryja - UKS Regle Kościelisko
  2. Robert Bugara - UKS Regle Kościelisko
  3. Bartosz Cielniak - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Juniorka C - 3 km F
  1. Hanna Popko - UKS Hubal Białystok
  2. Daria Szkurat - WKS Zakopane
  3. Maria Jakubiec - LKS Klimczok Bystra

Junior C - 3 km F
  1. Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
  2. Adrian Kiełbasa - LKS Erion Ptaszkowa
  3. Jan Zawada - MKS Istebna

Juniorka D - 3 km F
  1. Martyna Michałek - MKS Istebna
  2. Laura Wantulok - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
  3. Dominika Krajcer - UKS Rawa Siedlce

Junior D - 3 km F
  1. Szymon Bełz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  2. Maciej Dubas - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  3. Artur Baczyński - UMKS Marklowice
Źródło: Anna Karczewska / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.