Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Gala Olimpijska w PKOl-u - sobota, 14.04.2018

Szukaj w serwisie

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Aktualności

Kadrowicze startowali w Pucharze Grupy Azoty

02-02-2019
W sobotę, 2 lutego 2019 roku na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem rozpoczęła się III edycja Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Tego dnia w Pucharze Grupy Azoty na dystansach rozegranych techniką klasyczną rywalizowało prawie 300 narciarzy. Na starcie zobaczyliśmy najlepsze obecnie polskie biegaczki - na czele z Justyną Kowalczyk.


Medaliści biegów na dystansach C:

Open Kobiety - 5 km C
  1. Justyna Kowalczyk - KS AZS AWF Katowice
  2. Izabela Marcisz - SS Prządki Ski
  3. Urszula Łętocha - LKS Markam Wiśniowa-Osieczany

Open Mężczyźni - 10 km C
  1. Michał Skowron - MKS Karkonosze
  2. Krzysztof Małkiński - UKS Hubal Białystok
  3. Wiktor Czaja - KS Jedność Nowy Sącz

Juniorka B - 5 km C
  1. Monika Skinder - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  2. Karolina Kukuczka - MKS Istebna
  3. Karolina Kaleta - LKS Markam Wiśniowa-Osieczany

Junior B - 10 km C
  1. Robert Bugara - UKS Regle Kościelisko
  2. Artur Bożek - LKS Klimczok Bystra
  3. Sebastian Bryja - UKS Regle Kościelisko

Juniorka C - 2,5 km C
  1. Maria Jakubiec - LKS Klimczok Bystra
  2. Weronika Jarecka - LKS Klimczok Bystra
  3. Kinga Mareczek - MKS Karkonosze

Junior C - 2,5 km C
  1. Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
  2. Wiktor Wojtas - NKS Trójwieś Beskidzka
  3. Kamil Kajzar - MKS Istebna

Juniorka D - 2,5 km C
  1. Natalia Kusiak - Stowarzyszenie Olimpic Rabka
  2. Laura Wantulok - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
  3. Kamila Haratyk - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe

Junior D - 2,5 km C
  1. Szymon Bełz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  2. Maciej Dubas - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  3. Bartosz Kita - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Źródło: Anna Karczewska / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.