Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Podsumowanie sezonu 2009/10 i programu LOTOS Cup

Szukaj w serwisie

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Aktualności

III edycja Pucharu Grupy Azoty w Zakopanem - komunikat organizacyjny

29-01-2019
Już w najbliższy weekend na trasach biegowych w Zakopanem odbędzie się III edycja Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Podczas tej edycji Pucharu Grupy Azoty zawodnicy oraz zawodniczki rywalizować będą na dystansach - w sobotę stylem klasycznym, a w niedzielę stylem dowolnym.


W dniach 2-3 lutego 2019 roku w Zakopanem odbywać się będą również zawody Slavic Cup w biegach narciarskich. Poniżej przedstawiamy program zawodów.

Program zawodów:

01.02.2019, piątek
- 10:00-12:00 - trening nieoficjalny – Slavic Cup
- 12:00-16:00 - trening oficjalny – Slavic Cup
- 17:00 - odprawa techniczna kierowników drużyn – Slavic Cup
- 17:45 - odprawa techniczna kierowników drużyn /lewe skrzydło pawilonu na Wielkiej Krokwi, Zakopane

02.02.2019, sobota – biegi stylem klasycznym
- 08:30-09:25 - trening oficjalny K+M – Slavic Cup
- 09:25 - zamknięcie trasy – Slavic Cup
- 09:30 - start Kobiet 5 km C (Juniorka B, Juniorka A, Seniorka)
- 10:15 - start Mężczyzn 10 km C (Junior B, Junior A, Senior)
             Ceremonia dekoracji – Slavic Cup
             Odprawa techniczna kierowników drużyn na stadionie – Slavic Cup
- 11:15 - Start Junior C 3 km C
             Start Juniorka C 3 km C
             Start Junior D 3 km C
             Start Juniorka D 3 km C
             Ceremonia dekoracji

27.01.2019, niedziela – biegi stylem dowolnym

- 08:00-08:55 - trening oficjalny K+M – Slavic Cup
- 08:55 - zamknięcie trasy – Slavic Cup
- 09:00 - start Kobiet 10 km F (Juniorka B, Juniorka A, Seniorka)
- 10:00 - start Mężczyzn 15 km F (Junior B, Junior A, Senior)
             Ceremonia dekoracji – Slavic Cup
- 11:30 - Junior C 5 km F
             Juniorka C 5 km F
             Junior D 3 km F
             Juniorka D 3 km F
             Ceremonia dekoracji

*W zależności od warunków atmosferycznych oraz ilości zgłoszonych zawodników program godzinowy oraz dystanse biegów mogą ulec zmianie.

Źródło: Anna Karczewska / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.