Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Pogrzeb Honorowego Członka PZN - Władysława Jagiełły

Szukaj w serwisie

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Aktualności




Laureaci NPRBN obsypani nagrodami w Zakopanem!

11-06-2018
W sobotę, 9 czerwca 2018 roku w auli Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbyło się uroczyste podsumowanie Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich za sezon 2017/2018. Najlepsi biegacze oraz biegaczki minionej zimy zostali obsypani nagrodami, natomiast sześciu najlepszym klubom NPRBN wręczone zostały nagrody finansowe.


Laureaci NPRBN 2017/2018:

Senior
  1. Łukasz Kunc - UKS Regle Kościelisko
  2. Mateusz Chowaniak - UKS Regle Kościelisko
  3. Krzysztof Małkiński - UKS Hubal Białystok

Seniorka
  1. Andżelika Szyszka - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Katarzyna Stokfisz - KS AZS AWF Katowice
     2.  Agata Warło - NKS Trójwieś Beskidzka

Junior A
  1. Krzysztof Puda - LKS Klimczok Bystra
  2. Wiktor Czaja - KS Jedność Nowy Sącz
  3. Łukasz Bachleda - KS Obidowiec Obidowa

Juniorka A
  1. Klaudia Pytel - SSR LZS Sokół Szczyrk
  2. Weronika Kaleta - LKS Markam Wiśniowa-Osieczany
  3. Natalia Bury - WSS Wisła

Junior B
  1. Dawid Damian - KS Jedność Nowy Sącz
  2. Michał Boreczek - MKS Karkonosze Sporty Zimowe
  3. Jan Żółkiewski - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  4. Grzegorz Zawada - MKS Istebna
  5. Maciej Zdziechowski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe
  6. Bartosz Głaz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Juniorka B
  1. Magdalena Kobielusz - SSR LZS Sokół Szczyrk
  2. Marcelina Wojtyła - MKS Istebna
  3. Magdalena Kuśmierz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  4. Justyna Stefaniuk - UKS Rawa Siedlce
  5. Luiza Motyka - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  6. Kinga Polityńska - MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Junior C
  1. Robert Bugara - UKS Regle Kościelisko
  2. Bartosz Cielniak - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  3. Piotr Sobiczewski - UKS Rawa Siedlce
  4. Sebastian Bryja - UKS Regle Kościelisko
  5. Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
  6. Artur Bożek - LKS Klimczok Bystra

Juniorka C
  1. Karolina Kohutowa - NKS Trójwieś Beskidzka
  2. Ewa Gazur - NKS Trójwieś Beskidzka
  3. Irena Szkurat - WKS Zakopane
     3.  Karolina Kukuczka - MKS Istebna
     5.  Anna Berezecka - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
     6.  Rozalia Prokurat - UKS Rawa Siedlce

W klasyfikacji generalnej klubowej Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich za sezon 2017/2018, liczonej na podstawie wyników osiągniętych w czterech kategoriach wiekowych (Junior B, Juniorka B, Junior C i Juniorka C), triumfował klub MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski.

Nagrody finansowe dla sześciu najlepszych klubów sezonu otrzymali:
  1. MULKS Grupa Oscar Tomaszów LubelskI - 12 000 zł.
  2. MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 10 000 zł.
  3. UKS Rawa Siedlce - 8 000 zł.
  4. NKS Trójwieś Beskidzka - 7 500 zł.
  5. MKS Karkonosze Sporty Zimowe - 7 000 zł.
  6. MKS Istebna - 6 500 zł.
Źródło: Anna Karczewska / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.