Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Lipiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Prezes Apoloniusz Tajner wykładał na UJ

Szukaj w serwisie

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Aktualności

(fot. Julia Piątkowska) (fot. Julia Piątkowska)

Klisz i Stokfisz najlepsi w Pucharze Polski w Bystrej

18-09-2017
W niedzielę, 17 września w Bystrej rozegrane zostały kolejne zawody zaliczane do Pucharu Polski w biegach na nartorolkach. Wśród Seniorek w sprincie najlepsza okazała się Katarzyna Stokfisz z klubu KS AZS AWF Katowice, natomiast w rywalizacji mężczyzn zwyciężył Paweł Klisz z UKS Rawa Siedlce. W Bystrej zmagania naszych kadrowiczów obserwował m.in. Prezes PZN - Apoloniusz Tajner, który wręczał również pamiątkowe dyplomy oraz puchary najlepszym zawodnikom i zawodniczkom.

W ośmiu kategoriach rywalizowano w Bystrej podczas sprintu zaliczanego do Pucharu Polski w biegach na nartorolkach. W Seniorkach na najwyższym stopniu podium stanęła Katarzyna Stokfisz, a tuż za nią uplasowały się Urszula Łętocha z klubu LKS Hilltop Wiśniowa Osieczany oraz Agata Warło z NKS Trójwieś Beskidzka.
 
W kategorii Juniorka A najlepsza okazała się Kamila Boczkowska z MKS Karkonosze. A obok niej na podium stanęły Klaudia Kołodziej z klubu LKS Witów Ski Mszana Górna oraz Jana Kawulokowa z NKS Trójwieś Beskidzka.

W Juniorce B zwycięstwo odniosła Monika Skinder (MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski), druga była Izabela Marcisz (Stowarzyszenie Sprtowe Prządki-Ski), a trzecie miejsce zajęła Eliza Rucka z MKS Istebna.
 
W najmłodszej kategorii wiekowej, którą była Juniorka C na najwyższym stopniu podium stanęła Anna Berezecka (MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski), która pokonała Karolinę Kohutovą (NKS Trójwieś Beskidzka) oraz Rozalię Prokurat (UKS Rawa Siedlce).

Wyniki kobiet

 

Niespodziewanie zwycięstwo w sprincie w Seniorach wywalczył Paweł Klisz, który na finiszu pokonał swojego klubowego kolegę z UKS Rawa Siedlce - Macieja Staręgę. Podium uzupełnił Kamil Bury z MKS Istebna.

 

W Juniorze A na najwyższym stopniu podium stanął Mateusz Haratyk z NKS Trójwieś Beskidzka, który pokonał Michała Skowrona z MKS Karkonosze oraz Wiktora Czaję z KS Jedność Nowy Sącz.

 

W kategorii Junior B zwyciężył Bartosz Głaz (MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski), a obok niego na podium stanęli Antoni Juroszek (MKS Istebna) oraz Jan Żółkiewski (MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski).

 

W Juniorze C ponownie rywalizację zdominowali reprezentanci klubu MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, którzy wywalczyli dwa miejsca na podium. Zwyciężył Bartosz Cielniak, a trzeci był Michał Gumieniak. Między nimi na podium stanął Piotr Sobiczewski z UKS Rawa Siedlce.


Wyniki mężczyzn

Źródło: Anna Karczewska / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.