Dzień otwarty w SMS Szczyrk

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Kanadyjczycy wygrywają team sprinty w Toblach

16-01-2017
Reprezentacja Kanady w składzie: Len Valjas i Alex Harvey nie miała sobie równych podczas zawodów Pucharu Świata w drużynowym sprincie techniką dowolną, rozgrywanych we włoskim Toblach. Drugie miejsce zajęła pierwsza ekipa Szwecji (Karl-Johan Westberg i Oskar Svensson), a ich strata do zwycięzców wyniosła 0,65 sekundy. Podium uzupełnili Włosi (Dietmar Noeckler i Federico Pellegrino) ze stratą 0,65 sekundy do Kanadyjczyków. więcej <strong>»</strong>

Mnóstwo śniegu, mróz i słońce w drugim dniu Pucharu Grupy AZOTY

15-01-2017
Młodzi zawodnicy i zawodniczki z klubów z całej Polski rywalizowali w niedzielę 15 stycznia na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem w drugim dniu Pucharu Grupy AZOTY w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. więcej <strong>»</strong>

Inauguracja Pucharu Grupy AZOTY pod Giewontem

14-01-2017
256 zawodniczek i zawodników rywalizowało w sobotę na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Puchar Grupy AZOTY w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” został zainaugurowany w prawdziwie zimowej scenerii. Uczestnicy biegali stylem klasycznym. więcej <strong>»</strong>

Maciej Staręga ósmy w Pucharze Świata w Toblach!

14-01-2017
Maciej Staręga wywalczył ósme miejsce w sprincie stylem dowolnym, który rozgrywany był w ramach zawodów Pucharu Świata w Toblach. Rywalizację zdominowali Norwegowie, którzy wywalczyli dwa z trzech miejsce na podium. Zwycięstwo odniósł Sindre Bjornestad Skar, drugi był Amerykanin Simeon Hamilton, a trzecie miejsce wywalczył Johannes Hoesflot Klaebo. więcej <strong>»</strong>

Karkonoska Liga Regionalna Grupy AZOTY zainaugurowała drugi sezon w Jeleniej Górze-Sobieszowie

12-01-2017
Na trasach centrum transgranicznego w jeleniogórskim Sobieszowie 11 stycznia odbyła się pierwsza edycja Karkonoskiej Ligi Grupy Azoty. Ponad 100 zawodników rywalizowało w kategoriach od juniora C (2001,2002) do juniora E1 czyli dzieci urodzonych w roku 2007 i młodszych. Zdecydowanie najlepszymi wynikami mogli pochwalić się zawodnicy z klubu MKS Karkonosze Jelenia Góra, którzy zwyciężali w czterech z ośmiu rozegranych kategorii wiekowych. więcej <strong>»</strong>